Start

gg: napisz skype: zadzwoń

Optymalizacja ZUS - rejestracja

Co to jest optymalizacja ZUS?

Usługa optymalizacji ZUS polega na zatrudnieniu osoby prowadzącej działalność gospodarczą na umowę o pracę w kraju Unii Europejskiej.

Nasza firma oferuje zatrudnienie na Słowacji.

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (Dz. U. UE L 200 z 07.06.2004 r.)., osoba zatrudniona w jednym z krajów Unii Europejskiej oraz jednocześnie prowadząca działalność gospodarczą w innym kraju, aby uniknąć podwójnego ubezpieczenia, jest ubezpieczana tylko w jednym kraju. W tym wypadku jest to kraj w którym dana osoba jest zatrudniona.

Czyli w skrócie, jeśli w Polsce prowadzisz działalność gospodarczą i zatrudnisz się na umowę o pracę np. na Słowacji, to ubezpieczenia (zarówno społeczne jak i zdrowotne) płaci pracodawca słowacki. Z polskiego ZUS-u należy się całkowicie wyrejestrować.

Naszym klientom oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony na Słowacji.

Pracę tą można wykonywać zdalnie (np. z Polski) dlatego nie ma potrzeby wyjazdu ani posiadania stałego adresu zameldowania na Słowacji.

O swobodzie zatrudnienia się oraz przemieszczania w Unii Europejskiej można przeczytać np. na stronach Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej: http://www.mpips.gov.pl

Zatem prowadząc działalność gospodarczą w Polsce i jednocześnie posiadając zatrudnienie na umowę o pracę, Przedsiębiorca nie musi odprowadzać składek na ZUS w Polsce jak również nie musi opłacać składki zdrowotnej.

Wszystkie składki z tytułu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych odprowadzane są na Słowacji.

WSZYSTKIE FORMALNOŚCI BIERZE NA SIEBIE NASZA FIRMA. KLIENT NIE MUSI NIGDZIE JECHAĆ.

Nasza firma odprowadza za pracownika wszystkie składki.
Przedsiębiorca zatrudniony w naszej firmie otrzymuje druk E106, po potwierdzeniu tego druku w NFZ zarówno przedsiębiorca jak i jego najbliższa rodzina może bezpłatnie korzystać ze służby zdrowia na terenie Polski.

Każdy klient otrzymuje od nas:

  • Rachunek, na podstawie, którego można wygenerować koszty.
  • Certyfikat ubezpieczeniowy.
  • Druk E 106 dla polskiego NFZ - potwierdzenie o posiadaniu ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne w Polsce.
  • Umowę o pracę.
  • Zaświadczenie o zatrudnieniu.

Podstawa prawna:
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego (Dz. U. UE L 200 z 07.06.2004 r.).

Dodatkowe korzyści z optymalizacji

  • Nie musisz zamykać swojej firmy (prowadzisz ją jak dotychczas z tą różnicą, że my opłacamy Twój ZUS, a Ty zbierasz na lepszą emeryturę)

  • Nie podlegasz podwójnemu opodatkowaniu

  • Nie musisz nigdzie wyjeżdżać

  • Co miesiąc otrzymujesz rachunek, który można wliczyć w koszty

Czy optymalizacja ZUS jest legalna?

Pracę nad tym systemem prowadziliśmy konsultując się z Ekspertami w Polsce i Europie. Jeśli jednak masz wątpliwości czy to jest legalne, przeczytaj dokumenty załączone poniżej. Są to opinie prawne zarówno kancelarii prawnej jak i samego ZUSu.

Optymalizacja ZUS - opinia

Optymalizacja ZUS - opinia

Osoby prowadzące własne firmy powinny zdać sobie sprawę, iż płacąc miesięcznie pełną składkę ZUS w przyszłości będą otrzymywać emeryturę w wysokości około 670 zł miesięcznie.

Korzystając z naszego systemu optymalizacji składek ZUS co miesiąc zostaje Ci w kieszeni ponad 400 zł. Pomyśl tylko jaką kwotę możesz oszczędzić odkładając tylko 200 zł przez następne 20 lat:

to kwota ponad 150 tysięcy zł czyli ZUS-owska emerytura na następne 20 lat

Dlaczego więc płacąc do zusu 4 razy więcej otrzymujemy tak mało? Zastanów się czy płacenie wysokich składek do ZUS ma jakiś sens?

 

Jeśli myślisz, że płacenie co miesiąc pełnego ZUS-u to nie najlepsza inwestycja w przyszłość zmień to - zarejestruj się w programie teraz!
mapa strony | polityka prywatności | kontakt

Copyright © 2011 maly-zus.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.