Start

gg: napisz skype: zadzwoń

Optymalizacja ZUS - rejestracja

Nasza oferta

Oferujemy obniżenie składek ZUS dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Usługa polega na zatrudnieniu przedsiębiorcy w firmie, która ma swoją siedzibę na Słowacji.

Rozwiązanie to umożliwia całkowite zwolnienie z opłacania składek ZUS w Polsce. Nie trzeba opłacać również składki na ubezpieczenie zdrowotne!

Nasza firma załatwia wszelkie formalności związane z uzyskaniem statusu pracownika.

Aby wykorzystać możliwość płacenia ZUS na Słowacji, nasza firma pośredniczy w zatrudnieniu na Słowacji oraz opłaca wszelkie zobowiązania z tego tytułu.

Nasi klienci otrzymują druk E106, który po potwierdzeniu w NFZ słuzy jako pełne ubezpieczenie zdrowotne zarówno dla klienta jak i dla jego najbliższej rodziny. Zakres ubezpieczenia jest dokładnie taki sam jak ubezpieczenia w ZUS.

Osoba zatrudniona w naszej firmie może prowadzić w dalszym ciągu działalność gospodarczą na terenie Polski na starych zasadach tzn. rozliczając się wyłącznie z polskim urzędem skarbowym.

Nasza firma prowadzi wszystkie czynności rejestracyjne oraz rozliczeniowe w ramach abonamentu płaconego przez Państwa.

Opłaty miesięczne to 380 zł (na tę kwotę oczywiście zostaje wystawiony rachunek kosztowy)!

Jest to jedyny i maksymalny koszt miesięczny, jaki Klient ponosi z tytułu podjęcia zatrudnienia w naszej firmie, natomiast z tytułu prowadzonej w Polsce działalności gospodarczej - nie ponosi już absolutnie żadnych kosztów ubezpieczenia w ZUS.

To nasza firma reguluje wszystkie zobowiązania w zakresie ubezpieczenia z tytułu prowadzonej przez naszych Klientów działalności gospodarczej.

Koszty początkowe to 380 zł, jest to pierwsza opłata, płatna zawsze przed uruchomieniem usługi.

Nie ma konieczności wyjazdu na Słowację, wszelkie formalności załatwia nasza firma!

 


mapa strony | polityka prywatności | kontakt

Copyright © 2011 maly-zus.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.